Biuro projektowe ARCHITOM powstało w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku, który domagał się dostarczenia nowych, świeżych i niepowtarzalnych rozwiązań oraz lepszej jakości oferowanych usług.

Założycielem Biura Architom jest dyplomowany architekt Tomasz Midura – absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej oraz Royal Institute of British Architecture. Doświadczenie zdobywał w polskich i międzynarodowych biurach projektowych biorąc udział w realizacji prestiżowych i ambitnych projektów. Własne biuro prowadzi od 2007r.

Zajmujemy się projektami z zakresu architektury, architektury komercyjnej oraz doradztwem inwestycyjnym. Specjalizujemy się w projektowaniu obiektów i lokalów komercyjnych: sieci salonów, butików, restauracji, punktów usługowych oraz powierzchni biurowych.

Z biurem na stałe współpracują doświadczeni i zaufani architekci oraz inżynierowie różnych branż : konstrukcji, instalacji elektrycznych, sanitarnych, wentylacji – klimatyzacji, technologii oraz wykonawcy budowlani.

Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwalają na tworzenie i dostarczanie najlepszych rozwiązań dla Państwa Biznesu. Klienci biura to duże i małe firmy, marki o ugruntowanej pozycji na rynku, jak również te dopiero zaczynające ekspansję oraz klienci indywidualni.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz wysoką jakość na etapie zarówno planowania jak i wykonawstwa. Nasze doświadczenie w projektowaniu i koordynacji budowy owocuje zadowoleniem naszych klientów. Tworzymy nową jakość na polskim i zagranicznym rynku, a nasze projekty cechuje ponadczasowość.

Architom oferuje pełen zakres usług. Opracowujemy projekty koncepcyjne, wstępne aranżacje, projekty budowlane, wykonawcze, inwentaryzacje. Uzyskujemy wszelkie niezbędne pozwolenia i uzgodnienia. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania dzięki koordynacji na etapie projektowania i realizacji oraz stałej współpracy z branżystami.